Wydarzenia
w Metropolitalnym Regionie Szczecina

11. lipca 2024 | 19:30-19:30 czas
Sozio-kulturelles Zentrum St. Spiritus w 17489 Greifswald

FIL: Ścieżki do szczęścia

Bilety: 18 € / ulgowe 15 € w kasach regularnych, online lub w kasie od 18:30 Przy dobrej pogodzie na świeżym powietrzu, w przeciwnym razie w hali

Nieszczęśliwy? Nie układa się? Szukasz sekretnego wyjścia z doliny łez?


Nie szukaj więcej! W swoim nowym programie Fil oświeca nas o sekretach głębokiego zadowolenia. Pokazuje nam, jak i dlaczego możemy znaleźć nasze osobiste szczęście, gdy wszystko wokół nas się wali. Wewnętrzny blask w obliczu kryzysów, wojen i katastrof. Rozwijanie odporności w obliczu pilnych problemów i zadań. Świadome spieprzenie przyszłości dla naszej młodzieży i podążanie własną ścieżką z cichym uśmiechem, aż spełnimy wszystkie nasze pragnienia. A potem z powrotem. Niestety jest to nieuniknione, szczęście to wahadło.
Przed, w trakcie i po występie dostępne będą napoje alkoholowe na wypadek, gdyby nie przekonały Was mądre oświecenia Fila.

Artysta komediowy, były punkowiec, powieściopisarz i konferansjer, który nie jest już insiderem, ale sensacją na scenie komediowej, nadal jest przyjemnie anarchiczny i daleki od przewidywalnych lub łatwych żartów. "I coś jeszcze łączy się w FIL: Profesjonalizm i dyletantyzm. Rezultatem jest kultywowany chaos. (...) I to jest zabawne? Przysięgam, że tak." (Titanic)

Kontakt

Sozio-Kulturelles Zentrum St. Spiritus Greifswald
Lange Straße 49/51
17489 Greifswald

Telefon: 0383485364444
E-mail: st.spiritus@greifswald.de